Nuova Simonelli

Kasım 20, 2017

75 yıllık geçmişe sahip olan Nuova Simonelli kahve makineleri İtalya’dan tüm dünyaya yayılarak kendini kanıtlamayı başarmıştır . 1936 yılından beri espresso makinelerini tüm dünyaya ihracat yapmakla birlikte , 109 ülkede faaliyet gösteren ve üretiminin %82’sini ihraç eden Nuova Simonelli, Amerika, Kanada, Çin, Fransa ve İspanya’daki satış ofisleri ve 800 den fazla satıcısı ile size en yakın olmayı ve isteklerinize hızlı cevap vermeyi amaç edinmiştir.

Baristaların en çok tercih ettiği kahve makinesi olma özelliğini elinde bulundurmasının yanı sıra geçen sene ve daha önceki senelerde de dünya barista şampiyonu olarak tarihe geçmiştir.

Birçok butik diye nitelendirebileceğimiz cafeler için tavsiye edilen 1, 2 veya 3 gruplu , buhar çıkışlı espresso kahve makinelerimiz saatte 50 – 150 müşterimize kahve yapmanın mutluluğunu yansıtmaktadır.

Bugün, Nuova Simonelli ticaretin gerektirdiği misafirperverliğin tüm gereksinimlerini karşılamak üzere, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmak ile övünmektedir.

Nuova Simonelli’nin misyonu gereği, araştırma, tasarım, eğitim, ve sizin başarınızda üzerimize düşeni yapmak üzere yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Böylece, araştırma, tasarım, eğitim ve yardım içine yatırımlarla devam etmektir.

75 yıllık geçmişe sahip olan Nuova Simonelli kahve makinaları İtalya’dan tüm dünyaya yayılarak kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Etiketler:

One thought on “Nuova Simonelli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.