La Cimbali Tamir Servisi

Ağustos 13, 2021

La Cimbali Tamir Servisi

Kahve, birçok konaklama işletmesi için temel gelir kaynağıdır. Sektörünüz buharda latte ve kaliteli espresso sunmaya dayanıyorsa, kahve makinenize iyi bakmanız gerekir.

Cimbali Servisi, herhangi bir kahve makinesi tamiri veya bakımı için size gelebilir. La Cimbali serisi de dahil olmak üzere her türlü marka, model, makine ve markaya hizmet veriyoruz.

La Cimbali kahve makinenizin bakımını yaptırmak Cimbaliservisi.com ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bugün bir ayarlamaya ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için iletişime geçin.

La Cimbali Teknik Servisi

 

Ayrıntılara verdiğimiz önem, kapsamlı bilgi tabanımız ve aşağıdakiler dahil olmak üzere müşterilerimiz için işleri kolaylaştırdığımız için kendimizle gurur duyuyoruz:

-İş yerinizde kahve tamiri. Kahvenin müşterileriniz için akışını sürdürebilmeniz için, sizin için uygun olan bir zamanda makinenizi onarmak için size geliyoruz.

-Geniş makine bilgisi. Cimbaliservisi, vintage markalardan daha yeni elektronik modellere kadar her türlü La Cimbali makinesini tamir edebilir ve bakımını yapabilir.

La Cimbali kahve makinesinin bakımını ne sıklıkla yaptırmalısınız?

La Cimbali kahve makinelerinin uzun bir geçmişi vardır, bu nedenle kahve makinenizin bakım sıklığı markanıza ve modelinize bağlı olacaktır.


La Cimbali kahve değirmeni üzerindeki bıçakları ne zaman değiştirmelisiniz?
Kahve makinesi bakımı ve onarımı için genel bir kural, yılda en az bir kez yaptırmaktır. Makineniz çok meşgulse veya belki de eskiyse, yaklaşık dokuz ayda bir servis alarak lezzetli kahve üretmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir La Cimbali öğütücüdeki öğütücü çapaklarını değiştirmek için doğru zaman, genellikle makinenize verilen taleplere göre değişecektir.

Genel olarak, kahve değirmeni bıçaklarını her üç ila dört yılda bir değiştirmek iyi bir fikirdir.

Kahve değirmeni çapaklarınızın değiştirilmesi gerekip gerekmediğinden emin değil misiniz? Değiştirme zamanının geldiğini gösteren uyarı işaretleri arasında tutarsız bir doku ve öğütmenizdeki beyaz lekeler bulunur.

Kör kahve değirmeni bıçakları için uyarı işaretleri

-Beyaz lekeler. Beyaz lekeler, öğütücünün artık çekirdeklerinizi ezmediği, bunun yerine onları parçalara ayırdığı, tadı ve ağız hissini bozduğu anlamına gelir.

– Tutarsız öğütme. Bu, hiçbir konaklama işletmesinin ihtiyaç duymadığı kahvenizde tutarsız kalite kontrolü anlamına gelir.

Şimdi La Cimbali’nizde bir onarım veya bakım planlayın

Kahve Makinesi Teknolojisi hazır ve Canberra kahve makinesi kurtarmaya gelmeye hazır.

Kahve makinesi servis onarımlarınızın planlandığından ve önceliklendirildiğinden emin olmak için bizimle iletişime geçin.

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.