İstanbul Cimbali Servisi

Mayıs 22, 2021

La Cimbali Servisi

Kahve, birçok konaklama işletmesi için temel gelir kaynağıdır. Endüstriniz buharlı latte ve kaliteli espresso servis etmeye dayanıyorsa, kahve makinenize iyi bakmanız gerekir.

Cimbali servisi, herhangi bir kahve makinesi onarımı veya bakımı için size gelebilir. La Cimbali serisi dahil her türlü marka, model, makine ve markaya hizmet veriyoruz.

La Cimbali kahve makinenizi servise almak cimbali servisi ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bugün bir ayarlamaya ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için iletişime geçin.

La Cimbali Servis Onarımı

Ayrıntılara verdiğimiz önem, kapsamlı bilgi tabanı ve müşterimiz için işleri kolaylaştırmaktan gurur duyuyoruz:

-İşyerinizde kahve tamiri. Müşterilerinizin kahve akışını devam ettirebilmeniz için makinenizi size uygun bir zamanda tamir etmeye geliyoruz.

– Kapsamlı makine bilgisi. Cimbali servisi, eski modellerden yeni elektronik modellere kadar her tür La Cimbali makinesini onarabilir ve servis yapabilir.

La Cimbali kahve makinesine ne sıklıkla bakım yaptırmalısınız?

La Cimbali kahve makinelerinin uzun bir geçmişi vardır, bu nedenle kahve makinenizin bakım sıklığı markanıza ve modelinize bağlı olacaktır.

Kahve makinesinin bakımı ve onarımı için genel bir kural, en az yılda bir kez yaptırmaktır. Makineniz çok meşgulse veya belki de eski tarafında, her dokuz ayda bir servis alarak lezzetli kahve üretmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz

.

La Cimbali kahve değirmeni bıçaklarını ne zaman değiştirmelisiniz?

Bir La Cimbali öğütücüsündeki öğütücü bıçaklarını değiştirmek için doğru zaman, genellikle makinenizden gelen taleplere göre değişecektir.

Genel olarak, kahve değirmeni bıçaklarını üç ila dört yılda bir değiştirmek iyi bir fikirdir.

Kahve değirmeni çapaklarınızın değiştirilmesi gerekip gerekmediğinden emin değil misiniz?

Değiştirme zamanının geldiğini gösteren uyarı işaretleri, öğütme işleminizde tutarsız bir doku ve beyaz lekeler içerir.

Körleşmiş kahve değirmeni bıçakları için uyarı işaretleri

-Beyaz lekeler. Beyaz lekeler, öğütücünün artık fasulyenizi ezmediği, bunun yerine onları parçalara ayırdığı, lezzeti ve ağız hissini bozduğu anlamına gelir.

– Tutarsız öğütme. Bu, kahvenizde tutarsız kalite kontrolü anlamına gelir – hiçbir konaklama işletmesinin ihtiyacı yoktur.

La Cimbali’nizde hemen bir onarım veya bakım planlayın

Cimbali servisi kahve makinenizi kurtarmaya gelmek için hazır.

Kahve makinesi servis onarımlarınızın planlandığından ve önceliklendirildiğinden emin olmak için bizimle iletişime geçin.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.